Rzetelna i nowoczesna opieka prawna

ROZWÓJ I DOSKONALENIE STANDARDÓW

 

 

Adwokat

SANDRA STĘPIEŃ

Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych ukończonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z wynikiem celującym. Aplikacja adwokacka ukończona zdaniem egzaminu zawodowego z wyróżnieniem.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Od pierwszego roku studiów prawniczych odbywała praktyki w renomowanych śląskich kancelariach, a także współpracowała ze Studencką Poradnią Prawną, a następnie pracowała jako asystent prawny, co pozwoliło na konfrontowanie zdobytej wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami.

 

W trakcie aplikacji adwokackiej współpracowała z trzema kancelariami adwokackimi zajmującymi się sprawami z zakresu prawa rodzinnego i karnego oraz prowadziła kompleksową obsługę prawną spółek. W ramach współpracy z kancelarią z siedzibą na Malcie zajmowała się także obsługą prawną zagranicznych klientów z sektora gier i hazardu, biorąc udział w obcojęzycznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Po zdaniu egzaminu adwokackiego przez rok kierowała działem prawnym jednej z katowickich spółek.

 

Posługuje się językiem angielskim oraz językiem niemieckim.