Rzetelna i nowoczesna opieka prawna

ROZWÓJ I DOSKONALENIE STANDARDÓW

 

 

Adwokat

SANDRA STĘPIEŃ

Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych ukończonych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z wynikiem celującym. Aplikacja adwokacka ukończona zdaniem egzaminu zawodowego z wyróżnieniem.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane od drugiego roku studiów podczas praktyk w renomowanych śląskich kancelariach adwokackich, a także podczas dwuletniej współpracy ze Studencką Poradnią Prawną oraz w ramach zatrudnienia na stanowisku asystenta prawnego, co pozwoliło na skonfrontowanie zdobytej wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami.

 

W latach 2014 – 2018, po ukończeniu studiów prawniczych oraz w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej, kontynuowała pracę w spółce na stanowisku prawnika w zakresie kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy z kancelarią z siedzibą na Malcie prowadziła obsługę prawną zagranicznych klientów z sektora gier i hazardu, biorąc udział w obcojęzycznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Jednocześnie na stałe współpracowała z trzema śląskimi kancelariami adwokackimi specjalizującymi się w sprawach z zakresu prawa karnego i rodzinnego. Od 2020 roku kieruje działem prawnym katowickiej spółki.

 

Posługuje się językiem angielskim oraz językiem niemieckim.