Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ SPRAWY

 

Najwyższa jakość usług

KANCELARIA

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług doradczych najwyższej jakości indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

 

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej.

 

Nowoczesne metody i innowacyjne rozwiązania

Świadczenie usług prawnych przy wykorzystaniu metod porozumiewania się na odległość (telefon, on-line) bez konieczności osobistego spotkania z adwokatem

 

Całkowita dyspozycyjność

Na życzenie klienta możliwość umówienia spotkania poza godzinami pracy kancelarii oraz gotowość do podjęcia natychmiastowych działań w sytuacjach nagłych (zatrzymania, areszt)

 

Pełen profesjonalizm

Rzetelne i fachowe podejście do spraw ugruntowane zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w praktykowanych obszarach prawa.

 

Mobilność i elastyczność

Chęć dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta: świadczenie pomocy prawnej w siedzibie kancelarii, w siedzibie klienta, w innym dogodnym dla klienta miejscu na terenie całego kraju.

 

Prywatny parking

Bezpośrednio przy budynku kancelarii znajdują się prywatne, bezpłatne miejsca parkingowe przeznaczone do wyłącznej dyspozycji klientów.